4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

4,8

Kurs UDT Katowice

Szukasz szkoleń udt, które pomogą Ci zyskać odpowiednie uprawnienia? Wybierz jedno z kursów Ośrodka Szkoleń Zawodowych Omega. Nasz ośrodek to szeroka gama szkoleń i kursów z różnych dziedzin.

W przypadku kursów UDT w Katowicach możesz skorzystać m.in. z oferty szkoleń uprawniających do obsługi suwnic, żurawi czy wózków widłowych. 

Szkolenia UDT w Katowicach organizowane przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego „Omega” pozwalają uzyskać wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w danej dziedzinie.

Decydując się na nasze kursy zyskujesz wysoki standard szkoleń i dobre warunki do nauki. Atmosfera panująca podczas szkoleń sprzyja zdobywaniu wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności.

Kurs UDT w Katowicach – dla kogo?

Szeroka oferta kursów kończących się egzaminem UDT prowadzona jest przez profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną z konkretnego obszaru. Decydując się na szkolenia w OSZ Omega musisz mieć 18 lat i nie posiadać przeciwwskazań do pracy w danym zawodzie. 

Przejdź do oferty kursów: