4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

UDT Zabrze

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega to jedna z najlepszych placówek na Śląsku. Jeżeli szukasz szkoleń UDT w okolicach Zabrza – koniecznie sprawdź naszą szeroką ofertę! 

Razem z nami zdobędziesz cenne kwalifikacje, które pomogą Ci zdać egzamin państwowy, co pozwoli Ci rozwinąć karierę zawodową. 

Oferta szkoleń UDT w Zabrzu 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego „Omega” oferuje szkolenia UDT w Zabrzu i okolicach. Dzięki nam zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu obsługi urządzeń tj. wózek widłowy, suwnica, żuraw itp. 

Kto może wziąć udział w naszych kursach? Przede wszystkim musisz mieć ukończone 18 lat. Dodatkowo, ważne aby nie było żadnych medycznych przeciwwskazań do wykonywania danego zawodu. 

Nasza profesjonalna kadra pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą pozytywnie zdać państwowy egzamin UDT. Zapraszamy! 

Przejdź do oferty kursów w Zabrzu:

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.