4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Zaświadczenie o ukończeniu kursu na wózki widłowe

Osoby zainteresowane naszymi kursami często pytają, czy zaświadczenie o ukończeniu kursu na wózki widłowe jest wystarczające do wykonywania pracy w zawodzie. Dziś odpowiemy na to pytanie, mówiąc, co zrobić, aby uzyskać uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych. 

Jak uzyskać certyfikat? 

Dopiero po odbytym kursie i zdanych egzaminach (teoretycznym i praktycznym) kursant otrzymuje certyfikat, a tym samym nabywa uprawnień do prowadzenia wózka widłowego. W zależności od rodzaju obsługiwanego sprzętu – uprawnienia mogą obowiązywać 5 lub 10 lat (o szczegóły warto zapytać dany ośrodek szkoleniowy). 

Zaświadczenie o ukończeniu kursu na wózki widłowe jest jedynie formalnym potwierdzeniem zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej z tego zakresu, jednak dopiero komisja kwalifikacyjna i egzamin weryfikują tę wiedzę. Masz jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy! 

PODZIEL SIĘ POSTEM

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.