4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Absolutnie NIE, wcześniejsze zaświadczenia dotyczyły tylko i wyłącznie substancji kontrolowanych a więc po pierwsze nie obejmowały gazów fluorowanych więc nie dotyczyły wszystkich czynników. Ponadto aktualne przepisy mówiąc wprost. Dotyczą obydwu grup substancji i gazów więc wymagają posiadania Certyfikatu dla Personelu na podstawie art. 20 Ustawy F-gazowej a art. 21 ustawy nakłada obowiązek zdania z wynikiem pozytywnym egzaminu w formie teoretycznej i praktycznej w wymaganym zakresie w jednostce akredytowanej przez UDT tzw. Jednostce Oceniającej Personel a wydany przez Urząd Dozoru.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.