4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 390 zł

Szkolenie z wypełniania Bazy Danych Sprawozdań BDS

Kurs jak wypełniać bazę danych sprawozdań do 28 lutego F-Gazy, gazy fluorowane

Odtwórz wideo

Specjalna oferta pomp ciepła, klimatyzatorów i układów chłodniczych oraz narzędzi f-gazowych dla naszych kursantów, rabat do – 45% dostępny w sklepie instalatora !

KLIKNIJ

Specjalna oferta pomp ciepła, klimatyzatorów i układów chłodniczych oraz narzędzi f-gazowych dla naszych kursantów, rabat do – 45% dostępny w sklepie instalatora!

KLIKNIJ

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Termin składania raportów do Bazy Danych Sprawozdań dotyczących Fluorowanych Gazów Cieplarnianych (F-GAZY) i Substancji Zubożających Warstwę Ozonową (SZWO) za zeszły rok upływa w dniu 28 lutego bieżącego roku.

 

Raporty powinny być dostarczone przez podmioty zajmujące się:

  1. Importem SZWO lub FGC,
  2. Eksportem SZWO lub FGC,
  3. Importem produktów lub urządzeń zawierających SZWO lub FGC,
  4. Eksportem produktów lub urządzeń zawierających SZWO lub FGC,
  5. Zastosowaniem SZWO lub FGC w produkcji produktów lub urządzeń zawierających te substancje,
  6. Zastosowaniem SZWO lub FGC w instalacji, serwisowaniu lub konserwacji urządzeń zawierających te substancje,
  7. Zastosowaniem SZWO lub FGC w innych procesach,
  8. Prowadzeniem działań związanych z odzyskiem, recyklingiem, regeneracją lub niszczeniem SZWO lub FGC.

 

 

Zapraszamy do udziału w warsztatach prowadzonych przez specjalistów, korzystając z konta pokazowego. Oferujemy możliwość konsultacji dotyczących własnych raportów, doskonałych prelegentów, pracę z wykorzystaniem konta demonstracyjnego, elektroniczne materiały szkoleniowe oraz dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia.

 

 

Program warsztatów obejmuje tematy takie jak zmiany klimatu a ograniczenia czynników chłodniczych, obowiązki podmiotów składających raporty roczne do Bazy Danych Sprawozdań, praktyczne aspekty korzystania z Bazy Danych Sprawozdań, omówienie parametrów czynników chłodniczych zgodnie z normą AHRI oraz używane przyrządy w branży chłodniczej.

 

Szkolenie z wypełniania Bazy Danych Sprawozdań BDS odbywa się w ciągu jednego dnia szkoleniowego zgodnie z harmonogramem. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu w każdej chwili, a elektroniczne materiały szkoleniowe zostaną wysłane na podany adres e-mail.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.