4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

Prąd o małym natężeniu (rzędu mikroamperów) płynie pomiędzy elektrodą (jonizacyjną) a palnikiem, w obecności płomienia. Płomień powoduje wzrost temperatury gazów, co oznacza zwiększenie energii kinetycznej cząsteczek gazu. Prowadzi to do powstania jonów przewodzących prąd elektryczny.

W wyniku różnicy potencjałów, w zjonizowanym za pomocą płomienia gazie, pomiędzy elektrodą jonizacyjną a masą urządzenia zaczyna płynąć prąd. Brak płomienia powoduje brak przepływu prądu i odcięcie dopływu gazu.

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.