4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Przydatne kursy – w jakie kursy warto zainwestować?

Nie ma wśród nas osoby, która nie chciałaby wykonywać dochodowego zawodu. Oczywiście, poza zadowalającymi nas warunkami finansowymi pragniemy mieć pracę, która także przyniesie nam i satysfakcję. Czasem wiąże się to z koniecznością przebranżowienia i zdobycia całkiem nowych uprawnień. Ponadto zmieniający się na naszych oczach rynek pracy wymusza wręcz konieczność zdobywania kolejnych umiejętności. W jaki kurs warto zainwestować, aby zwiększyć własną atrakcyjność na trudnym rynku pracy?

Kurs elektryczny

Pierwszą naszą propozycją przydatnych kursów zawodowych jest kurs elektryczny, który można odbyć w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega. Zdobędziemy tam nie tylko niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, których posiadanie jest konieczne przy wykonywaniu zawodu elektryka, ale także stosowny dokument, znacząco zwiększający naszą atrakcyjność na rynku pracy. To kurs, który przygotowuje przyszłych elektryków do egzaminu państwowego. Zdobycie certyfikatu ŚSEP pozwoli na samodzielną pracę przy urządzeniach w zakresie eksploatacji a także dozoru instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Operator wózka widłowego

Coraz więcej firm stawia w ostatnim czasie na logistykę. Stąd pojawia się zapotrzebowanie na operatorów wózków widłowych, którzy będą pracować w dużych halach i magazynach wysokiego składowania, ale nie tylko. Mniejsze firmy również posiadają magazyny, do obsługi których potrzebna jest osoba z odpowiednimi uprawnieniami. Są to zazwyczaj czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem, rozmieszczaniem palet a także transportem towaru w obrębie magazynu. Ten i inne przydatne kursy można odbyć w Ośrodku Szkolenia Zawodowego Omega.

Szkolenie instalatorów systemów fotowoltaicznych

Omega oferuje przydatne kursy i szkolenia osobom, które chcą się związać z branżą fotowoltaiczną. Dedykowane są m.in. monterom instalacji fotowoltaicznych, którzy myślą o zostaniu Certyfikowanym Instalatorem. W trakcie kursu zdobędą niezbędną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, dzięki czemu będą mogli przystąpić do egzaminu i zdać go oczywiście z wynikiem pozytywnym.

Kurs ciepłowniczy

Ciekawą propozycją jest również kurs ciepłowniczy, pozwalający zdobyć uprawnienia tym, którzy chcą zajmować się w przyszłości eksploatacją oraz nadzorem instalacji, urządzeń i sieci cieplnych. Podczas szkolenia poznają oni zasady, przepisy i warunki techniczne obsługi urządzeń oraz wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i montażowych. W przypadku wyboru takiego szkolenia, warto skorzystać z oferty Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega.

Gdzie warto się szkolić na kursach zawodowych?

Oferta szkoleń wokół nas jest ogromna. Odpowiednią placówkę szkoleniową wybierajmy jednak starannie. Zdecydujmy się na odbycie kursu w miejscu, które cieszy się odpowiednią renomą a także posiada pozytywne opinie wśród absolwentów, gdyż liczy się nie tylko zdobycie certyfikatu, ale przede wszystkim niezbędnych umiejętności. Z tego też powodu nie stosujmy jako jedynego kryterium wyboru placówki ceny kursu.

PODZIEL SIĘ POSTEM

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.