4,9

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,9

UDT Gliwice

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy, wymaga od pracowników stałego podnoszenia kwalifikacji. Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega może Ci w tym pomóc! Zdobądź lepsze zatrudnienie, wyższe zarobki i poszerz swoją wiedzę. 

W naszej ofercie znajdziesz liczne szkolenia, które możesz zakończyć egzaminem UDT.  

UDT Gliwice – kursy i szkolenia

Szukasz szkoleń UDT w obrębie Gliwic? Skorzystaj z naszej oferty! Kursy prowadzone są przez profesjonalnych wykładowców, którzy gwarantują zdawalność egzaminów udt na bardzo wysokim poziomie. Razem z nami poszerzysz swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. 

Znajdziesz u nas m.in. szkolenia UDT na wózki widłowe, suwnice, żurawie, ruchome podesty i wiele innych. Zajęcia w naszym ośrodku zakończone są egzaminem UDT, który jest przeprowadzany w obecności komisji państwowej. Po ukończeniu egzaminu z pozytywnym wynikiem, otrzymujesz prawo do obsługi urządzeń, w zależności od wybranego kursu.  

UDT Gliwice kursy – dla kogo?

Co należy zrobić, aby uczestniczyć w szkoleniu UDT? Żeby zostać uczestnikiem nie musisz spełniać wygórowanych wymagań. Wystarczy ukończyć 18 lat i nie mieć przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w danym zawodzie. 

Postaw na nasze doświadczenie, potwierdzone wysoką zdawalnością! Nasze szkolenia odbywają się w wielu miastach.

Przejdź do oferty kursów w Gliwicach:

Kurs na suwnice Gliwice
Kurs na wózek widłowy Gliwice
Kurs spawacza Gliwice
Uprawnienia SEP Gliwice

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.