4,8

(32) 740 99 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wyślij email

Odpisujemy do 24h

ul.Saturna 2

41-818 Zabrze

4,8

Cena od: 1490 zł

Szkolenia koparko ładowarki – kurs operatora Klasy I

Operator urządzeń IMBiGS

Zobacz jak działamy

Terminarz

Koparkoładowarki wszystkie - kl. III

LokalizacjaMaj 2024Czerwiec 2024
Zabrze06 13 03 10
Bytom06 13 03 10
Katowice06 13 03 10
Zobacz więcej

DOFINANSOWANIE NAWET DO 100%

EUROPEJSKI I KRAJOWY  FUNDUSZ SZKOLENIOWY

INFORMACJE: kom. 883 883 526

Zadzwoń i sprawdź! kom. 888 888 526

Zdobądź uprawnienia na obsługę koparkoładowarki III klasy i rozwijaj swoją karierę zawodową!

 

Kurs operatora koparkoładowarki Klasy III

Uprawnienie na koparkoładowarkę klasy III otwiera wiele możliwości na rynku pracy, gdyż pozwala na pracę w charakterze operatora różnorodnych maszyn budowlanych. Jeśli chcesz skorzystać z takich możliwości, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie na operatora koparkoładowarki?

Kurs operatora koparkoładowarki to szkolenie, które pomoże Ci zdobyć odpowiednie kwalifikacje do pracy na tym stanowisku.

Dlaczego warto to zrobić?

Głównie dlatego, że pozwala na bezpieczne i wydajne użytkowanie maszyny. Operator koparkoładowarki musi wiedzieć jak prawidłowo użytkować sprzęt, jakie są zasady jego działania oraz jakie zagrożenia mogą pojawić się podczas użytkowania tej maszyny. Te informacje można uzyskać dzięki naszemu szkoleniu na operatora koparkoładowarki klasy III. Więcej o tym, dlaczego warto wziąć udział w tym kursie, dowiesz się już za chwilę. Dodatkowo kurs na koparkoładowarkę to inwestycja w przyszłość.

Po ukończeniu tego kursu możesz liczyć na wiele korzyści. Po pierwsze, zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy w branży budowlanej. Wielu pracodawców poszukuje fachowców, którzy posiadają kwalifikacje i potrafią skutecznie obsługiwać koparkoładowarkę. Jak również posiadanie takich uprawnień pozwala na zwiększenie dochodów.

Jak zdobyć pozwolenie na operatora koparkoładowarki III klasy?

Po ukończeniu kursu na operatora koparkoładowarki należy zdać egzamin państwowy przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawskiego Instytutu Technologicznego. Tylko pozytywny wynik z egzaminu daje certyfikat potwierdzający umiejętności i kompetencje oraz książeczkę operatora.

Z jakich maszyn możesz korzystać po ukończeniu tego kursu?

Dzięki uprawnieniom na operatora koparkoładowarki III klasy możesz pracować jako operator innych maszyn budowlanych, takich jak: przeładowarki, koparki jednonaczyniowe do 4 ton (minikoparki) oraz ładowarki jednonaczyniowe do 8 ton.

Jak długo ważne są uprawnienia operatora koparkoładowarki?

Uprawnienia na operatora koparkoładowarki wydawane są jednorazowo i ważne bezterminowo. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swoją karierę zawodową i pracować w branży budowlanej przez wiele lat.

Czego nauczysz się na kursie?

Podczas tego szkolenia nauczysz się organizować swoje miejsce pracy, przygotować maszynę do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi akcesoriami i narzędziami. Uczysz się także samodzielnej pracy z maszyną oraz we współpracy z innymi maszynami i transporterami, wykonywania obsługi technicznej oraz prostych regulacji i napraw, jak również sporządzania dokumentacji eksploatacyjnej.

Obsługa koparkoładowarki wiąże się z wieloma potencjalnymi zagrożeniami zarówno dla operatora, jak i osób znajdujących się w pobliżu, dlatego ważne jest uczestnictwo w tym szkoleniu. Niespodziewanie można stracić kontrolę nad maszyną, istnieje ryzyko przygniecenia i upadku, dlatego należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa poznanych na kursie. Należy również regularnie sprawdzać maszynę, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać przyjętym na kurs operatora koparkoładowarki?

Aby zapisać się na kurs na koparki należy mieć ukończone 18 lat i posiadać wykształcenie minimum podstawowe.

Kto będzie cię uczył?

Wykładowcy i trenerzy zajęć praktycznych, którzy posiadają niezbędne przygotowanie i wiedzę do utrzymania wiedzy, kwalifikacje pedagogiczne, kilkuletni staż dydaktyczny i doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć z Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn – Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawski Instytut Technologiczny. To wykwalifikowani eksperci, którzy przygotują Cię do pracy jako operatora koparkoładowarki. Będziesz miał okazję zdobyć informacje na temat użytkowania, konserwacji i naprawy maszyn budowlanych oraz nauczyć się prowadzić dokumentację techniczną. Dodatkowo instruktorzy przekazują praktyczne umiejętności, które są kluczowe w pracy operatora maszyn budowlanych, a także dzielą się radami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia.

Zdobywając odpowiednie kwalifikacje, możesz mieć pewność, że znajdziesz atrakcyjną pracę w branży budowlanej i zwiększysz swoje dochody. Warto podkreślić, że kurs na operatora koparkoładowarki zapewni Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, aby bezpiecznie i efektywnie pracować na tym stanowisku.

Zachęcamy do zapisania się na kurs już dziś i rozpoczęcia nowej kariery zawodowej!

Program szkolenia koparkoładowarki dostępny jest tutaj : KLIK

Nasz Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA jest certyfikowany przez Warszawski Instytut Technologizny: Łukasiewicz

Jesteśmy ośrodkem certyfikowanym przez Warszawski Instytut Technologiczny: Łukasiewicz. Możesz nas znaleźć w oficjalnej wyszukiwarce instytutu tutaj: https://osrodki.koordynacjaszkolenia.pl/

Przedstawiamy również nasz CERTYFIKAT 

 

Jaki otrzymasz certyfikat po zdaniu egzaminu?

Wzór takiego zaświadczenia zamieszczamy poniżej, jest on  zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 29 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych

 

 

 

Formularz zgłoszenia na kurs operatorów maszyn dostępny tutaj: KLIK

UWAGA

Szanowni Klienci!

Prosimy o nieutożsamianie naszego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Omega oraz firmy Alfa Damian Cieślar z przedsiębiorstwem o zbliżonej nazwie: Ośrodek Szkolenia Zawodowego Alfa.

Informujemy, iż nie sprzedajemy zaświadczeń, potwierdzających ukończenie szkoleń w formie on-line i nie prowadzimy też egzaminów państwowych UDT/WIT w formie zdalnej.

Nie stosujemy również praktyk, polegających na wysyłaniu kurierem, materiałów szkoleniowych, rozwiązanych testów egzaminacyjnych do podpisu a także nie pobieramy pieniędzy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zalecamy ostrożność, weryfikacje oferowanych usług szkoleniowych oraz serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenia organizowane przez nasz Ośrodek.